MikrotekAir

Hizmet Alanlarımız

Sahip olduğu tüm paydaşlarına, ülkesine ve topluma ekonomik ve sosyal katkı sağlama amacıyla kaynak oluşturma, insan sermayesini artırma ve sürekli gelişmeye devam etme ilkeleriyle yola çıkan Mikrotek çözüm ortaklarına, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet odaklı anlayışı ile; anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri, hijyenik havalandırma sistemleri kurulum ve revizyonları, hijyenik havalandırma sistemleri satış sonrası teknik servis hizmetleri ile aseptizör sistemler kurulum ve servis destek hizmetleri sunmaktadır. Sürdürülebilirlik, inovasyon ve Ar-ge çalışmalarıyla yenilikçilik anlayışını üst noktalara taşımayı hedefleyen Mikrotek, ürün geliştirme çalışmaları tüketici tercihleri ve yorumları dikkate alınarak, müşteri memnuniyetine yönelik tasarım ve otomasyonlar geliştirilerek sürdürmektedir.

Verdiği hizmetlerden ilki anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri alanında gerekli tüm teknik yapıyı sağlamak olan Mikrotek firması, kullanıcılarına ve çözüm ortaklarına Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun biçimde revizyon ve tadilatlar gerçekleştirme garantisi vermektedir. Mikrotek’in sağladığı bir diğer hizmet hijyenik havalandırma sistemleri kurulum ve revizyonlarıdır. Bu noktada özellikle sağlık sektöründe önem arz eden hijyenik havalandırma sistemlerinin kurulum ve gerekli revizyonlarının yapılmasının yanında satış sonrası teknik servis hizmetleri aracılığıyla da kullanıcıları ile uzun ömürlü ve güvene dayanan ortaklıklar sürdürmektedir.

Alanında örnek ve öncü olma anlayışıyla yoluna devam eden Mikrotek sunduğu bir diğer hizmet ayağı olan olarak aseptizör sistemler kurulum ve servis destek hizmetlerinde de faaliyet göstermektedir. Hijyenik ve steril ortamların iklimlendirilmesi ve nem oranlarının ayarlanabilmesine imkan tanıyan, ortama verdiği hava miktarını filtrelerden geçirip ölçen, partiküllerden arındıran, ameliyathane ortamlarına hijyenik hava sağlayan cihazlara aseptizör adı verilmektedir. Mikrotek sağlık kuruluşlarının doğası gereği, bulundurulması zaruri olan aseptizör sistemlerinin kurulum ve servis destek hizmetlerinde kalite, ulusal ve küresel standartlara uygun hizmet anlayışı ile kendini göstermektedir.

Mikrotek, 13 yıllık sektör deneyimi ve gerçekleştirdiği projeler neticesinde edindiği başarıları kendine referans almaktadır. Firma talep edilen hizmeti, kaliteden ödün vermeksizin profesyonel biçimde kullanıcıya sunmaktadır. Bulunduğu sektörde verdiği tüm hizmetler ile çözüm ortaklarına sunmuş olduğu tüm projeler ve çalışmalarda en üst düzeyde özen ve hassasiyet gösteren ve sağlık sektöründeki değişimi ve gelişimi yakından takip ederek dinamik, yenilikçi ve örnek firma olma yolunda belirlediği prensipler doğrultusunda hizmet vermeyi sürdürmekte olan Mikrotek, kullanım kolaylığını, iş akışı verimliliğini sağlayacak opsiyonel çözüm fikirleri oluşturma, hayata geçirme ve uygulama anlayışıyla standart kalıpları yıkan, her zaman dinamik ve aktif bir örgüt yapısına sahiptir.

Anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri, hijyenik havalandırma sistemleri kurulum ve revizyonları, hijyenik havalandırma sistemleri satış sonrası teknik servis hizmetleri ile aseptizör sistemler kurulum ve servis destek hizmetleri ve diğer ürünler hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim numarasından firma ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.