MikrotekAir

Mikrotek Kimdir , Ne İşler Yapar ?

Mikrotek | Hakkımızda

2013 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan MİKROTEK TIBBİ CİHAZLAR VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ İNŞAAT SAN.TİC.LTD ŞTİ, Hassas Hijyenik Havalandırma ve İklimlendirme sektörü içerisinde; proje, mühendislik, taahhüt, satış sonrası hizmetleri ile revizyon çalışmaları ve ürün geliştirme çalışmaları yürütmektedir. Yürütülen çalışmalar Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu şartlar kapsamında sertifikalı şekilde ilerletilmektedir.

Mikrotek; iş ahlakı ve dürüst çalışma prensipleri doğrultusunda firma değer zincirini oluşturmuştur ve stratejilerini bu yönde hassasiyetle sürdürmektedir. Hizmet verdiği kurumlarda kalite ve profesyonelliğiyle birlikte hızlı ve sonuç odaklı çözümler üreterek toplam kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentilerinin ötesinde değer yaratma misyonu ile sektörde örnek ve öncü olma anlayışıyla ürün ve hizmet sunmaktadır.

MikrotekAir

Mikrotek sahip olduğu tüm paydaşlarına, ülkesine ve topluma ekonomik ve sosyal katkı sağlama amacıyla kaynak oluşturmaya, insan sermayesini artırmaya ve sürekli gelişmeye devam edecektir.

Sürdürülebilirlik, inovasyon ve Ar-ge çalışmalarıyla yenilikçilik anlayışını üst noktalara taşımayı hedeflemektedir. Ürün geliştirme çalışmaları tüketici tercihleri ve yorumları dikkate alınarak, müşteri memnuniyetine yönelik tasarım ve otomasyon geliştirilerek sürdürmektedir. Kullanım kolaylığını, iş akışı verimliliğini sağlayacak opsiyonel çözüm fikirleri oluşturma, hayata geçirme ve uygulama anlayışıyla standart kalıpları yıkan, her zaman dinamik ve aktif bir örgüt yapısına sahiptir.

Teknolojik gelişmeleri ve sektörün küresel gelişimini yakından takip eden, ürün kalitesini küresel seviyelerin üzerinde tutan Mikrotek, yerli üretim yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Mikrotek rekabetçi gücünü; yenilikçi inovasyon çalışmaları, hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ve küresel teknolojinin üzerinde bir teknolojiyle sunduğu yerli ürünleriyle sağladığı referanslarından almaktadır.