MikrotekAir

Anahtar Teslim Ameliyathane Ve Yoğun Bakım Kurulumu

2008 yılından bu yana sağlık sektöründe ülkesine hizmet vermeyi amaç edinen Mikrotek, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışı ile anahtar teslim ameliyathane ve yoğum bakım hizmetleri alanında varlığını sürdürmektedir. Bu amaç doğrultusunda küresel teknolojik gelişmeleri bünyesine alarak yerli üretimle birleştiren Mikrotek, toplam kalite anlayışını hizmet verdiği sektörde en iyi şekilde yansıtmaktadır. Opsiyonel çözüm fikirleri oluşturma, hayata geçirme ve uygulama anlayışıyla standart kalıpları yıkan, her zaman dinamik ve aktif bir örgüt yapısına sahip olan Mikrotek; kaliteli, yüksek verimlilikte ve uzun süreli ürün ve hizmetleri aracılığıyla kullanıcı memnuniyetinin yanı sıra hasta ve kullanıcı güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda teknolojik gelişmeleri çok yakından takip etmekte olan Mikrotek; hızla artan teknolojik gelişmeleri, sağlık sektöründe gerek yazılım gerekse donanımsal olarak ortaya koymaktadır. Tüm projeler, sağlam teknik ekipman ve hassas teknolojik cihazlarla entegre biçimde gerçekleştirilmektedir. Sağlık kuruluşlarının ihtiyaç ve beklentilerini karşılama konusunda kendini geliştirerek yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın sayılı firmalarından biri olma adına çalışmalarına ara vermeden devam eden Mikrotek, anahtar teslimi birçok projeye imzasını atmıştır.

Mikrotek, bugün gerek hassas teknolojik cihazlar gerekse teknik ekipmanlarıyla donatılmış modern imalat fabrika binası, alanında uzman, tecrübe sahibi mühendisleri, iyi yetiştirilmiş teknisyenleri, montaj ve bakım personelleri ile sağlık kuruluşlarında bulunan ve steril olması gereken ameliyathane, yoğun bakım ve sterilizasyon ünitesi gibi ürün ve hizmetlerin inşa sürecini yürütmektedir. Ürün ve hizmetlerin, müşteri memnuniyetini temel alması ve kullanım kolaylığını gözetmesi Mikrotek için önem arz etmektedir. Bu bağlamda anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri için hastanelerle çözüm ortağı olarak faaliyet gösteren Mikrotek, teslim aldığı proje içerisinde ekipman temini, kurulum ve satış sonrası hizmeti sağlamaktadır.

13 yılı aşkın süredir pek çok sağlık kuruluşuyla çözüm ortaklığı yapmış olan Mikrotek, anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri alanında gerekli tüm teknik yapıyı sağlamaktadır. Bu noktada Mikrotek ile iş birliğinde bulunulan hastanelerin belirlediği oda veya alanlarda, Sağlık Bakanlığı standartlarına uygun biçimde revizyon ve tadilatlar gerçekleştirilmektedir. Söz konusu revizyon ve tadilatların sonrasında steril olması gereken alanlar, tüm teçhizatın kurulumu tamamlanmış, test edilmiş ve kullanıma hazır halde kullanıcıya sunulmaktadır. Sonuç itibariyle ele alınan projelerde steril olması gereken ameliyathane, yoğun bakım ve sterilizasyon ünitesi gibi alanlar, sterilize edilebilecek son halinde anahtar teslim şekilde sunulmaktadır.

Mikrotek anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetlerinde en iyi referansını, tamamlanmış proje ve çalışmalarının üstün kalitesi ile ortaya koymaktadır. Firma sağlık sektöründe yılların tecrübesi ve geniş portföyü ile üst düzey kalitede hizmet vermeye devam etmektedir. Anahtar teslim ameliyathane ve yoğun bakım hizmetleri ve diğer ürün ve hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişim numarasından firma ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.