İletişime Geçin: (0212) 222 35 44

MIKROAIR HİJYENİK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

MIKROAIR paket tip hijyenik havalandırma cihazlarımız, ameliyathaneler, yoğun bakım ve yeni doğan üniteleri, sterilizasyon odaları, laboratuarlar, temiz odalar gibi kimyasal ve bakteriyolojik kirlenmelerin önlenmesi ve kontrol altında tutulması gereken ortamların BASINÇ, SICAKLIK, NEM ve PARTİKÜL derecesini kontrol ederek, istenilen değerlerde sabit tutabilen otomatik çalışan ünitelerdir.

Cihazlarımız, TÜV Onaylı CE Belgeli, Türk Standartları Enstitü’sünden TSEK Belgeli ve ayrıca DIN 1946-4 / EN 1886 / DIN 24185 ve benzeri standartlara uygun olarak üretilmektedir.

MIKROAIR paket tip hijyenik havalandırma cihazlarımız 1.200 m3/h ile10.000 m3/h taze hava sirkülasyonlu, “kompakt tip” ortamların pozitif ve negatif basınç altında tutulabilmelerini sağlayan çift fanlı “karışım havalı” tip olmak üzere 2 ayrı tipte dizayn edilmiştir. Kapasiteleri 2.500 m3/h ile 10.000 m3/h aralığında 6 ayrı modelde standart olarak, ayrıca proje bazında istenilen kapasitede özel olarak üretilmektedir.

Sistemde standart olarak sunulan 254 mm germidial UV lambaları ile ortama verilen havanın sterilize edilmesi sağlanır.

Sistem çalıştırıldıktan sonraki ilk bir saat içerisinde 0,3 μm düzeyinde %96 partikülleri dekontaminasyon ve %96 biyodekontaminasyon yapmaktadır. Sistem 10-30 Pa Pozitif basınç oluşturarak çalışmaktadır.

İstenildiği durumda pozitif basınç modundan negatif basınç moduna geçebilir. Bu sayede bulaşıcı hastalıkların bulunduğu ortamların havasını direk dışarı gönderir.